Centrum Medyczne MAVIT to sieć wysokospecjalistycznych ośrodków w Warszawie i Katowicach. Placówki powstały z myślą o tym, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Cel naszego CM to dobro i pełna satysfakcja każdego pacjenta.

Na rynku usług medycznych działamy od prawie 25 lat. Przez ten okres zdobywaliśmy szerokie doświadczenie w zakresie okulistyki, laryngologii oraz chirurgii szczękowo-twarzowej.   

Nasze placówki

  • Szpital Specjalistyczny CM MAVIT w Warszawie (Bielany) – okulistyka
  • Ośrodek Diagnostyczny CM MAVIT w Warszawie (Ursynów) – okulistyka
  • Szpital Specjalistyczny CM MAVIT w Katowicach (Nikiszowiec) – laryngologia, chirurgia szczękowo-twarzowa, okulistyka

Wszystkie placówki Centrum Medycznego MAVIT są nowocześnie urządzone i doskonale wyposażone, co gwarantuje wysoki poziom świadczonych w nich usług. Pacjenci mają do dyspozycji komfortowe sale wypoczynkowe. Szczególną troską otaczamy dzieci.  

mavit1.jpg
mavit2.jpg
mavit3.jpg
mavit4.jpg
Mavit5.jpg

Wyróżnia nas

Centrum Medyczne MAVIT to 2 szpitale: w Warszawie i Katowicach oraz Centrum Okulistyczne na warszawskim Ursynowie.

Wyróżnia nas:

  • prawie 25 lat doświadczenia,
  • zespół ponad 100 lekarzy,
  • szeroki zakres konsultacji, zabiegów i operacji,
  • innowacyjne techniki wykonywanych procedur.


Doświadczona kadra

Niezaprzeczalne atuty placówek Centrum Medycznego MAVIT to: sprzęt, nowocześnie wyposażone bloki operacyjne, części diagnostyczno-zabiegowe, a przede wszystkim doświadczony personel medyczny.

W CM Mavit pracuje ponad 100 wykwalifikowanych lekarzy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, są to uznani specjaliści (doktorzy, profesorowie), którzy zdobyli bogate doświadczenie w renomowanych placówkach ochrony zdrowia. Kadra lekarska regularnie uczestniczy w sympozjach naukowych w kraju i za granicą, dzięki czemu może proponować pacjentom najnowocześniejsze rozwiązania medyczne.

Ponadto kadra z CM Mavit w Warszawie, jako zespół doświadczonych specjalistów, przeprowadza seminaria dla lekarzy okulistów, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem oraz informując o nowoczesnych rozwiązaniach medycznych stosowanych w Centrum Medycznym MAVIT.

Jakość i bezpieczeństwo

Centrum Medyczne MAVIT od początku swojej działalności stawia na wysoką jakość świadczonych usług medycznych oraz najwyższy poziom opieki nad pacjentem. Świadczy o tym Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001 od 2005 roku. W 2015 roku Centrum Medyczne MAVIT rozszerzyło certyfikację o normy ISO 14001 oraz OHSAS 18001. W maju 2021 roku certyfikat OHSAS został zastąpiony przez normę ISO 45001.

Spółka stale dba o rozwój swoich placówek; w 2013 roku rozbudowała i otworzyła nową część Szpitala w Warszawie wraz z izbą przyjęć oraz podjazdem dla karetek, siedmioma gabinetami diagnostycznymi, a także dodatkowymi dwiema nowocześnie wyposażonymi salami operacyjnymi. Zainteresowanie usługami Centrum Medycznego MAVIT niemal wymusza na Spółce nieustanny rozwój.

Na osiągane sukcesy w zakresie chirurgii refrakcyjnej zdecydowany wpływ ma nowoczesny sprzęt. Priorytetowe znaczenie dla Zarządu ma jakość i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów.

O jakości oferowanych usług świadczy także stała współpraca z innymi podmiotami medycznymi. Centrum Medyczne MAVIT uczestniczy w wielu programach partnerskich. Współpracuje m.in. z jednostkami medycznymi w zakresie realizacji usług medycznych.

Pod stałą opieką okulistyczną Centrum Medycznego MAVIT są gwiazdy show-biznesu, sportowcy i aktorzy. Szpitalowi zaufali m.in.: Maciej Bydliński, Anna Wysokińska, Kacper Kuszewski, Marek Sierocki, Jan Wieczorkowski i Teresa Lipowska.

CMJ-logo-1.png

Szpital z Akredytacją

Centrum Medyczne MAVIT to szpital akredytowany.