Jan-Wieczorkowski.png
Jan Wieczorkowski

aktor teatralny i filmowy

Zgłosiłem się do CM Mavit, opierając się na entuzjastycznych opiniach moich kolegów i koleżanek, którzy wcześniej przeszli zabiegi laserowej korekcji wad wzroku. Z biegiem lat i mój wzrok zaczął się pogarszać. Okulary na planie zdjęciowym nie wchodzą w grę, a soczewki podczas ujęć w wodzie czy pyle, są po prostu niebezpieczne dla oczu. Razem z doktor Joanną Wojtyłą zadecydowaliśmy, że najlepszy będzie dla mnie zabieg Presbyond, który prócz niewielkiej wady krótkowzroczności, rozwiązał też niedawno zauważony przeze mnie problem z widzeniem na bliskie odległości. Dziś mogę potwierdzić, że oddanie się w ręce Pani doktor, to była doskonała decyzja. Każdemu, kto boryka się z wadą wzroku mogę polecić CM Mavit!

Lara-Gessler-autograf-1.png
Lara Gessler

Restauratorka, blogerka

W październiku 2019 roku, w CM MAVIT, przeszłam laserową korekcję wzroku metodą EBK. Pamiętam, jak zwlekałam z podjęciem decyzji o zabiegu, ze względu na pracę, na wakacje i na wszelkie inne zobowiązania, i to był błąd! Zabieg trwał kilkanaście sekund, dochodziłam do siebie może ze 3 dni – nie taki diabeł straszny jak go malują – a teraz, w końcu po tylu latach, wada wzroku przestała mnie ograniczać. Pływam, biegam, jeżdżę na nartach, nie martwiąc się o zaparowane szkła czy płyny do soczewek. Cudowna Pani doktor Joanna Wojtyła spełniła moje marzenie, a cały personel zadbał o to, żebym czuła się zaopiekowana i zrelaksowana, dlatego każdemu mogę polecić i laserową korekcje wzroku, i CM MAVIT!

Teresa-Lipowska-2-712x1024-1.png
Teresa Lipowska

aktora teatralna, filmowa, telewizyjna

Mam w sobie mnóstwo energii do działania, a jej źródłem są praca na scenie i planie zdjęciowym, spotkania z ludźmi czy jazda rowerem po lesie. W moim życiu po prostu nie było miejsca na zaćmę. Wybrałam CM MAVIT i był to strzał w dziesiątkę, na każdym etapie zabiegu czułam się bezpiecznie, a efekty przerosły moje oczekiwania. Zarówno wizyta kwalifikacyjna u lek. Hanny Bednarzak-Bulak, jak i sama operacja zaćmy obuocznej, którą przeprowadzał prof. Marek Rękas, przebiegły bardzo sprawnie, a do tego w sympatycznej atmosferze. Dzięki idealnie dobranym soczewkom, widzę świat na nowo i mogę bez przeszkód korzystać z życia, a ja naprawdę kocham żyć.

Kazimierz-Jonkisz.jpg
Kazimierz Jonkisz

legenda polskiego jazzu, wybitny muzyk perkusista, leader, pedagog

W CM Mavit poddałem się operacji usunięcia zaćmy. Choć operacja oczu powinna napawać obawą, w pełni zaufałem i lek. Robertowi Gilewskiemu, który mnie kwalifikował i dobierał odpowiednią dla mnie soczewkę i dr. n. med. Mariuszowi Kosatce, który przeprowadził zabieg. Pełen profesjonalizm, kompetencje ale również życzliwość i niezwykłe zaangażowanie całego personelu sprawiły, że teraz mogę cieszyć się pełnią życia i bez przeszkód dalej realizować swoją największą pasje – dzielić się muzyką. Raz jeszcze dziękuję całemu zespołowi CM Mavit za opiekę i życzliwość, którą mi okazano.

Krzysztof-Sandomierski.jpg
Krzysztof Sandomierski

Operator obrazu

Odwiedzenie CM MAVIT i laserowa korekcja wzroku to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Jestem operatorem kamery i moja praca wymaga ode mnie ciągłego skupienia na obrazie i szybkiego reagowania na zmieniające się warunki.

Okulary utrudniały mi życie i były dla mnie znaczącą przeszkodą – często mi zaparowywały, przesuwały się, spadały lub po prostu ograniczały pole widzenia, co wpływało na moją efektywność i komfort pracy.
Po zabiegu w CM MAVIT, moje życie zawodowe uległo dużej zmianie. Nie tylko lepiej widzę, ale też uwolniłem się od ograniczeń. Mogę teraz w pełni skupić się na pracy i nagrywaniu filmów, nie martwiąc się o okulary, które wcześniej utrudniały mi działanie.

Zespół CM MAVIT był niesamowicie pomocny i profesjonalny od samego początku do końca procesu. Czułem się bezpiecznie i komfortowo, mając pełne zaufanie do ich wiedzy i umiejętności.

Z całego serca polecam CM MAVIT każdemu, kto rozważa laserową korekcję wzroku, zwłaszcza profesjonalistom, dla których dobry wzrok jest niezbędny w ich codziennej pracy.
To nie tylko inwestycja w poprawę wzroku, ale przede wszystkim w lepszą jakość życia i pracy.

K.Sznerch.png
Krzysztof Sznerch

Pilot liniowy, General Aviation

Zgłosiłem się do Mavitu w trybie pilnym, sytuacja była na tyle poważna, że liczyła się każda godzina. Specjaliści z CM Mavit zadziałali błyskawicznie.

Gdy jesteśmy zdrowi zazwyczaj nie zastanawiamy się, gdzie lub do kogo zwrócić się o pomoc, gdy nieoczekiwanie spotka nas coś złego. Nigdy nie zaprzątałem sobie głowy takimi sprawami, jak zdrowie. Ono było doskonałej formie, a do tego zawsze pod kontrolą lekarzy medycyny lotniczej.

Gdy nagle musiałem pilnie trafić do okulisty przypomniałem sobie o klinice, którą chwalił mój przyjaciel. I tak zgłosiłem się do Mavitu.

Dzisiaj mogę tylko powiedzieć, że miałem wielkie szczęście, że wybrałem to miejsce. Lekarze błyskawicznie opracowali plan działania. Profesjonalizm, pogłębiona analiza przypadku, współpraca kilku specjalistów, szybkie i trafne decyzje dotyczące leczenia w kontekście wykonywanego przeze mnie zawodu.

Nikomu nie życzę, aby znalazł się w podobnej sytuacji, ale jeśli wydarzy się coś, co wymaga natychmiastowej opieki okulistycznej to polecam CM MAVIT – tu traficie w dobre ręce. 

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w pomoc dla mnie. Dzięki Wam mogę nadal latać!

Zamieszczone opinie to słowa zadowolenia Pacjentów, którzy przeszli zabieg w naszej placówce i podzielili się swoim doświadczeniem.